Przeprowadzki Szczecin – Opinie

Skorzystałeś? Zostaw swoją opinię tutaj.

Ewelina Butkiewicz

Każdemu kto zapyta mnie o transport polecę te właśnie firmę. Kupiłam meble w jysk na prawobrzeżu, Pan podjechał do mnie do domu na Janosika, wziął kwitek i za 2h był z meblami. Wniesienie trwało chyba z 5 min. Zanim się obejrzałam meble miałam w mieszkaniu. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję. Nic nie uszkodzone a w dodatku sprawnie. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Jurek Pawlak

Przeprowadzka bez żadnych problemów. Panowie przyjechali o umówionej godzinie, wszystko spakowali, przewieźli i rozpakowali. Pełen profesjonalizm i dobra cena. Polecam

Katarzyna

Sprawnie, szybko i w miłej atmosferze. Wszystko zabezpieczone odpowiednio. Bez strat 🙂 Zdecydowanie polecam!

Iwona Jarząbek

Wesoła i przyjacielska względem siebie ekipa (zero łaciny). Meble i sprzęty dobrze zabezpieczyli, a tempo mieli błyskawiczne. Polecam ich wszystkim znajomym. I pozdrawiam super ekipę 🙂

Anna Wywijas

Panowie z firmy tanie przeprowadzki Szczecin bardzo sprawnie znieśli i spakowali do samochodu wszystkie kartony (a było ich dziesiątki), meble i dowieźli wszystko do mojego Kołobrzegu. To co piszą na stronie o braku stresu sprawdziło się w 100 procentach. Gorąco polecam!

Biuro rachunkowe „Plusik”

Z powodu powiększenia się ilości obsługiwanych klientów, większą część archiwum musieliśmy przenieść w zupełnie inne miejsce. Panowie z firmy zajęli się tematem bez zbędnych ceregieli: dość ciężkie kartony wnieśli na samochód i przewieźli sprawnie do celu. Na każdym kroku widać pełen profesjonalizm i zaangażowanie – szczerze polecam. Maria Kowalewska

Krzysztof i Basia Nowakowie

Po telefonie do firmy i uzgodnieniu warunków cenowych i terminu, dostaliśmy do domy kartony, a nawet pisaki do opisywania kartonów. Niby nic, ale bardzo ułatwiło to nam rozpakowywanie rzeczy już na nowym miejscu, po przeprowadzce. Będę ich szczerze polecać wszystkim moim znajomym. Bardzo dziękuję.

Wademar Kordus – kowalstwo artystyczne

Z usług firmy WAMA TRANS korzystam od jakiegoś czasu i powiem, że jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Zawsze są do dyspozycji, kiedy potrzebuję przewieźć gotowe produkty do klientów, czy materiały do moich małych dzieł sztuki. To jest to, tak trzymać dalej.

Tadeusz Kaczmarek

Jestem bardzo wymagający i pomyślałem, że jak zwykle fachowcy dadzą mi powody do narzekań. Pełne zaskoczenie i pozytywna konsternacja – sprawnie i bez zbędnych ruchów. Wszystkie kartony wypełnione książkami oraz obrazy zostały bezpiecznie przewiezione.

Kinga Cieślik

Gorąco polecam usługi pana Wojtka! Chciałam przewieźć parę większych rzeczy z Szczecina do Poznania. W ramach usługi miał być załadunek i rozładunek towaru plus oczywiście transport. Wszystko było idealnie zabezpieczone, przeprowadzka poszła „gładko” i zgodnie z tym co wcześniej ustaliłam z Panem Wojtkiem. Mimo, że towaru trochę było to panowie sprężyli się i wszystko trwało bardzo sprawnie i szybko.

Adam Iwankowski

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzki, którą wykonał dla mnie Pan Wojtek. Obawiałem się że będzie to trwało nieskończenie długo, a okazało się, że zrobił to bardzo szybko. Miałem do przewiezienia między innymi parę szklanych stolików, na których mi bardzo zależało, a on przetransportował to bardzo profesjonalnie i staranie. Kompletnie nic nie zostało uszkodzone a ja jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi.

Jeśli chciałbyś podzielić się z innymi swoją opinią wyślij wiadomość z zakładki kontakt